Наші проекти » Конкурс серед школярів
Конкурс серед школярів » Наші проекти

ВМГО «Студентленд» ініціює проведення всеукраїнського конкурсу есе серед школярів, який дасть змогу молодим людям проявити свої творчі здібності та отримати шанс здійснити незабутню освітню подорож на Мальту, в школу англійської мови з метою підвищення рівня володіння іноземною мовою, ознайомлення з культурою та традиціями іншої держави. Головний приз надається на безкоштовній основі спонсорами конкурсу.
Запроваджуючи Всеукраїнський конкурс есе серед молоді України, віком від 12 до 17 років, на тему: «Навіщо я вивчаю англійську мову», ВМГО

Студентленд, ставить перед собою досягнення таких основних цілей:
- підтримка та розвиток загальної освіти в Україні;
- підтримка талановитої молоді України;
- надання шансу здійснити подорож за програмою освітнього туризму;
- пропагування освіченості серед школярів;
- підтримка та заохочення молодих людей до вивчення іноземних мов.

Ми всебічно підтримуємо розвиток української молоді і сподіваємось, що участь в подібних заходах заохотить молодих людей до розвитку своїх творчих здібностей та жаги до навчання.

Поделиться
© 2001-2015 - StudentLand

Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Studentland.ua. При копировании материалов для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

Присоединиться